WINTER story 2019

Zanim zaczniesz tegoroczną WINTERstory – daj sobie chwilę tylko dla siebie. Pomyśl co lubisz robić? Kiedy ostatnio naprawdę odpoczywałaś/eś? Usiądź wygodnie w ulubionym fotelu lub na kanapie, sięgnij po kubek z zimową herbatą, a może po ulubioną nalewkę?, zapal aromatyczną świecę.  Czujesz ten zapach? Ten spokój? To Twój czas i zimowa opowieść – stwórz ją dokładnie tak, jak lubisz.


Jeśli potrzebujesz małej podpowiedzi jak to zrobić i lubisz niespodzianki, TUTAJ ZNAJDZIESZ NASZE ZIMOWE BOXY. Wybierz ten, który Ci pasuje…i ciesz się z wyjątkowej atmosfery!

W boxach WINTERstory znajdziesz na pewno zjawiskową kryształową karafkę BRYLANT, o niespotykanie misternym szlifie – i biżuteryjnym charakterze. Na pewno będzie wspaniałą ozdobą niejednego eleganckiego barku. Mamy nadzieje, że zachwycą Cię także nowe zimowe perfumy do domu – głębokie w odbiorze, ciepłe. W zależności od wybranego boxa znajdziesz także pyszną herbatę, bajkową, zimową dekorację szklaną. Reszta niech zostanie niespodzianką. Jedno jest pewne – wszystkie rzeczy, które wyjmiesz z pudełka są świetnej jakości. A kolekcja zimowa pełna jest domowej, ciepłej atmosfery…

Dołącz do nas. SPOTKAJMY SIĘ W DOMU!


WINTERstory

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *