SUMMERstory

Nasza SUMMERstory, to szczery uśmiech, wakacyjny relaks, odpoczynek w gronie najbliższych, długie wieczory przy lampce wina, sałatkach, deskach serów i radość z życia. To historia o podróżach i powrotach do ukochanego domu, to pyszna mrożona kawa wypijana w upalne dni, to zapach ziół i pysznych dań – które możliwe są do wykonania tylko latem.

Rozejrzyj się – świat wokół nas właśnie teraz oferuje wszystko najlepsze, co może nam dać – pełne słońce, feerię barw, aromaty, od których aż kręci się w głowie i nastrój, na jaki czekaliśmy cały rok – odpoczynku, relaksu, błogości i radości. Nawet, jeśli nie planujesz dalekich podróży, możesz w pełni korzystać z dobrodziejstw lata. Także we własnym domu. Jeśli tylko lubisz długie godzinne biesiady, spotkania z przyjaciółmi i najbliższymi – nasza SUMMERstory i Twój box Cię zachwyci.

To Twój czas i ciepła, letnia opowieść – domowa, pełna dobrego nastroju, rozmów, pysznych dań i endorfin. To opowieść snuta za pomocą szlachetnych materiałów – w boxie znajdziesz drewno, tkaniny jak i szkło…oraz aromat z tysiąca i jednej wysp:)
Stwórz ją dokładnie tak, jak lubisz. SPOTKAJMY SIĘ W DOMU.

Jeśli potrzebujesz małej podpowiedzi jak to zrobić i lubisz niespodzianki, TUTAJ ZNAJDZIESZ NASZE LETNIE BOXY. Wybierz ten, który do Ciebie pasuje…i ciesz się razem z nami z wyjątkowej, radosnej domowej atmosfery! Możesz także kupić POJEDYNCZE PRODUKTY, czy też na stałe dołączyć do naszego klubu, TUTAJ ZAMÓWISZ WYBRANĄ SUBKSRYPCJĘ.

W każdym z boxów SUMMERstory znajdziesz na pewno:

Dębową tacę TOSCAnatura1. Nasza taca stworzona została od początku do końca w wyjątkowej manufakturze – w Polsce. Duża, solidna, dębowa, bielona – zachwyca prostotą formy i kunsztem wykonania. Choć stylizowana jest na toskańskie tace, na których podawane są w restauracjach dania czy przystawki, świetnie sprawdzi się na polskich stołach, w trakcie przyjęć ogrodowych lub jako podstawa do eksponowania domowych dekoracji. Jej zastosowanie nie ma końca. A zjawiskowy wygląd sprawia, że jest już dekoracyjna sama w sobie. Podkreślamy jej jakość wykonania – z ogromną dbałością o każdy detal, w 100% z naturalnych składników: drewnianego dębowego budulca. Każdy etap pracy przy jej realizacji wykonywany został ręcznie.

Wymiary tacy: 41/55 cm ( +/- 2 cm)
Taca jest bardzo solidna – jesteśmy przekonani, że zostanie w Twojej rodzinie na wiele lat. Ze względu na ręczne wykonanie jak i bielenie – nie ma możliwości, by jakikolwiek egzemplarz był powtarzalny.

Boxy Royal będą kryły w sobie również LETNI PLED SAND – bawełniany, cienki, w kolorze naturalnym/piaskowym. Wykończony dekoracyjnymi frędzlami, starannie tkany. Idealny na letnie wieczory – do przykrycia lub jako element dekoracyjny.

Co jeszcze czeka na naszych Klubowiczów w letnich boxach? 🙂 Na pewno zestaw do kawy mrożonej, porcelana, szklane pojemniki… Ale nie zdradzajmy całej niespodzianki.
CUDOWNEGO SUMMERstory!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *