SUMMERstory

Nasza SUMMERstory, to szczery uśmiech, wakacyjny relaks, odpoczynek w gronie najbliższych, długie wieczory przy lampce wina, sałatkach, deskach serów i radość z życia. To historia o podróżach i powrotach do ukochanego domu, to pyszna mrożona kawa wypijana w upalne dni, to zapach ziół i pysznych dań – które możliwe są do wykonania tylko latem.

Rozejrzyj się – świat wokół nas właśnie teraz oferuje wszystko najlepsze, co może nam dać – pełne słońce, feerię barw, aromaty, od których aż kręci się w głowie i nastrój, na jaki czekaliśmy cały rok – odpoczynku, relaksu, błogości i radości. Nawet, jeśli nie planujesz dalekich podróży, możesz w pełni korzystać z dobrodziejstw lata. Także we własnym domu. Jeśli tylko lubisz długie godzinne biesiady, spotkania z przyjaciółmi i najbliższymi – nasza SUMMERstory i Twój box Cię zachwyci.

To Twój czas i ciepła, letnia opowieść – domowa, pełna dobrego nastroju, rozmów, pysznych dań i endorfin. To opowieść snuta za pomocą szlachetnych materiałów – w boxie znajdziesz drewno, tkaniny jak i szkło…oraz aromat z tysiąca i jednej wysp:)
Stwórz ją dokładnie tak, jak lubisz. SPOTKAJMY SIĘ W DOMU.

Jeśli potrzebujesz małej podpowiedzi jak to zrobić i lubisz niespodzianki, TUTAJ ZNAJDZIESZ NASZE LETNIE BOXY. Wybierz ten, który do Ciebie pasuje…i ciesz się razem z nami z wyjątkowej, radosnej domowej atmosfery! Możesz także kupić POJEDYNCZE PRODUKTY, czy też na stałe dołączyć do naszego klubu, TUTAJ ZAMÓWISZ WYBRANĄ SUBKSRYPCJĘ.

W każdym z boxów SUMMERstory znajdziesz na pewno:

Dębową tacę TOSCAnatura1. Nasza taca stworzona została od początku do końca w wyjątkowej manufakturze – w Polsce. Duża, solidna, dębowa, bielona – zachwyca prostotą formy i kunsztem wykonania. Choć stylizowana jest na toskańskie tace, na których podawane są w restauracjach dania czy przystawki, świetnie sprawdzi się na polskich stołach, w trakcie przyjęć ogrodowych lub jako podstawa do eksponowania domowych dekoracji. Jej zastosowanie nie ma końca. A zjawiskowy wygląd sprawia, że jest już dekoracyjna sama w sobie. Podkreślamy jej jakość wykonania – z ogromną dbałością o każdy detal, w 100% z naturalnych składników: drewnianego dębowego budulca. Każdy etap pracy przy jej realizacji wykonywany został ręcznie.

Wymiary tacy: 41/55 cm ( +/- 2 cm)
Taca jest bardzo solidna – jesteśmy przekonani, że zostanie w Twojej rodzinie na wiele lat. Ze względu na ręczne wykonanie jak i bielenie – nie ma możliwości, by jakikolwiek egzemplarz był powtarzalny.

Boxy Royal będą kryły w sobie również LETNI PLED SAND – bawełniany, cienki, w kolorze naturalnym/piaskowym. Wykończony dekoracyjnymi frędzlami, starannie tkany. Idealny na letnie wieczory – do przykrycia lub jako element dekoracyjny.

Co jeszcze czeka na naszych Klubowiczów w letnich boxach? 🙂 Na pewno zestaw do kawy mrożonej, porcelana, szklane pojemniki… Ale nie zdradzajmy całej niespodzianki.
CUDOWNEGO SUMMERstory!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *