WINTER story 2021

Zanim zaczniesz tegoroczną WINTERstory – daj sobie chwilę tylko dla siebie. Pomyśl co lubisz robić? Kiedy ostatnio naprawdę odpoczywałaś/eś? Usiądź wygodnie w ulubionym fotelu lub na kanapie, sięgnij po kubek z zimową herbatą, a może po ulubioną nalewkę?, zapal aromatyczną świecę.  Czujesz ten zapach? Ten spokój? To Twój czas i zimowa opowieść – stwórz ją dokładnie tak, jak lubisz.


Jeśli potrzebujesz małej podpowiedzi jak to zrobić i lubisz niespodzianki, TUTAJ ZNAJDZIESZ NASZĄ ZIMOWĄ OFERTĘ. Wybierz elementy, które Ci pasują…i ciesz się z wyjątkowej atmosfery!

W kolekcji WINTERstory znajdziesz na pewno zjawiskowe karafki BRYLANT i LINEA, o niespotykanie misternych szlifach – i biżuteryjnym charakterze. Na pewno będą wspaniałą ozdobą niejednego eleganckiego barku czy stołu. Mamy nadzieję, że zachwycą Cię także nowe zimowe świece – niezwykle aromatyczne, naturalna świece sojowe z kolekcji LUXURY HOME. Wykonane w 100% z wosku sojowego, wolnego od toksyn i niemodyfikowanego genetycznie. Ich piękne zapachy przywodzą na myśl świąteczny czas. Pomarańcze, cynamon, świąteczne wypieki i delikatne perfumeryjne nuty – wszystko idealnie skomponowane. Polecamy również nasz HIT – w 100% wełniany pled, w bardzo delikatnym odcieniu szarości. Kolekcja zimowa pełna jest domowej, ciepłej atmosfery…

Dołącz do nas. SPOTKAJMY SIĘ W DOMU!


WINTERstory

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *