WINTERstory

Zanim zaczniesz WINTERstory, usiądź wygodnie w ulubionym fotelu lub na kanapie. Otul się ciepłym pledem, włącz kojącą muzykę. Sięgnij po kubek z zimową herbatą, zapal aromatyczną świecę.  Czujesz ten zapach? Słyszysz te dźwięki? To Twój czas i zimowa opowieść – stwórz ją dokładnie tak, jak lubisz.


Jeśli potrzebujesz małej podpowiedzi jak to zrobić i lubisz niespodzianki, TUTAJ ZNAJDZIESZ NASZE ZIMOWE BOXY. Wybierz ten, który Ci pasuje…i ciesz się z wyjątkowej atmosfery! Jeśli chcesz podarować ją innym – sięgnij po BOXY ŚWIĄTECZNE PREZENTY.

W boxach WINTERstory znajdziesz na pewno aromatyczną sojową, ręcznie robioną w Polsce świecę – pachnącą świąteczną radością i wspomnieniami z dzieciństwa. W zależności od wybranego boxa znajdziesz także książkę do czytania, pyszną herbatę, wełniany pled, bajkową dekorację robioną ręcznie przez polską artystkę, czy muzykę, która wprowadzi Cię w wyśmienity nastrój. Jedno jest pewne – wszystkie rzeczy, które wyjmiesz z pudełka są świetnej jakości. A kolekcja zimowa pełna jest domowej, ciepłej atmosfery…

Dołącz do nas. SPOTKAJMY SIĘ W DOMU!


WINTERstory

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *