Czym jest VENUE?

Witaj w VENUE. W klubie wysyłkowym, gdzie JAKOŚĆ ma kluczowe znaczenie. Nasze boxy pomogą Ci stworzyć niepowtarzalną atmosferę domu oraz nakarmią Twoje zmysły: zapachu, dotyku oraz smaku. A cała przyjemność polega na tajemnicy i zaufaniu…bo to my wybieramy dla Ciebie najwyższej jakości designerskie akcesoria, tworzone w lokalnych manufakturach w Polsce i UE.

Na charakter wnętrza składa się wiele czynników. Nastrój, kolor, dźwięki, zapachy, dekoracje, akcesoria…wszystko to tworzy jedyną, niepowtarzalną przestrzeń. Zbuduj ją razem z nami. To proste – zamawiasz subskrypcję, lub kupujesz pojedyncze boxy i za pomocą akcesoriów, które znajdziesz w środku tworzysz w swoim domu niezwykły klimat.

Każde wysłane do Ciebie pudełko to wyselekcjonowane przez nas propozycje. Jedne jest zawsze pewne: większość produktów została wyprodukowana w Polsce bądź w Unii Europejskiej. Większość z nich jest w 100% naturalna, wszystkie – wysokiej jakości. Powstały specjalnie dla VENUE, w autorskich manufakturach czy studiach. Wszystkie reprezentują światowy design. To tkanina, porcelana, szkło, drewno, zapach, dźwięk – jaki każdy z nas chciałby zaprosić do swojego domu.


VENUE to MIEJSCE SPOTKANIA. Nasze miejsce.

Jeżeli chcesz do nas dołączyć i w swoim domu poczuć ogromną przyjemność relaksu, nic prostszego. Zamawiasz SUBSKRYPCJĘ  i sezonowo przychodzą do Twojego domu wybrane BOXY – czyli pudełka wypełnione jakością. Znajdziesz w nich akcesoria związane z aranżacją wnętrz, dekoracje, ale także smaki, zapachy i pomysły na to, by Twoja przestrzeń stała się unikalna i harmonijna.

Możesz także złożyć jednorazowe zamówienie – czyli kupić jeden BOX z poszczególnych kolekcji.


Czego na pewno nie znajdziesz w naszych BOXACH? Próbek, miniaturek, nadwyżek producenckich, produktów o kończących się terminach przydatności, czy sterty nikomu niepotrzebnych plastikowych ozdóbek. Na pewno nie znajdziesz bylejakości i tandety.

Czego możesz się spodziewać?

W zależności od wybranej opcji i wielkości konkretnego BOXU – być może znajdziesz w nim np.: świecznik? a może naturalną, ręcznie przygotowaną aromatyczną świecę w pięknym pojemniku? filiżankę?, wyjątkowe napary lub herbaty? kawę, pled, książkę? muzykę czy lekki szal, ciekawy kosz? kosmetyk? dekoracyjną tacę?, wazon o szlachetnej formie?, niespotykane ozdoby świąteczne, wyjątkową ramkę?…Moglibyśmy wymieniać tak w nieskończoność, bo w skali roku z każdą przesyłką będziemy uzupełniać Twoją przestrzeń w nietuzinkowe akcesoria, jakie sami chętnie widzielibyśmy w swoich przestrzeniach. Bo jakość ma w VENUE kluczowe znaczenie.

Dołącz do nas już dziś – kup box i  SPOTKAJMY SIĘ W DOMU.

 

13 thoughts on “Czym jest VENUE?

 1. Izabela says:

  Witam
  Chciałabym zakupić pakiet Gold .Mieszkam w Anglii . Czy istnieje możliwość wystki do UK?

  • VENUE story says:

   Niestety narazie nie wysyłamy przesyłek zagranicę.

  • VENUE story says:

   Od wiosny uruchomiliśmy wysyłki zagraniczne.

 2. Katarzyna Wojcik says:

  Dzień dobry
  Ja chciałam zapytać o subskrypcje, a mianowicie- nie była wczesniej opcja roczna? I drugie pytanie czy jeśli zakupię takową to czy będzie opcja wysyłki za granicę? Tegoroczne święta spędzam w Polsce więc się doborze złożyło i Box będzie na mnie czekał, ale wiosną czy latem może być problem. Dziękuję bardzo za odpowiedź

 3. Anna Geuba says:

  Dzien dobry.Chcialam bym zakupic royal pakiet.Mieszkam w Kanadzie.Zaplace pszesylke Ile bedside tszeba.Jak bardzo mi zalezy na tech pieknych Polskich rzeczach .Dziekuje i prosze o odpowiedz.

  • VENUE story says:

   Bardzo prosimy o maila na adres @sklep@venuestory.pl z przypomnieniem. Zajmiemy się tematem.

 4. Marta says:

  Witam. Dołączam się do pytania o wysyłkę do Anglii? Czy dobrze zrozumiałam że już jest dostępna? Pozdrawiam

 5. perfecthaus1 says:

  Dzień dobry,
  Czy jest możliwość zamówienia subskrypcji półrocznej z wysyłką za granicę?
  Pozdrawiam

  • VENUE story says:

   Dzień dobry,
   wysyłka subskrypcji dotyczy jedynie zamówień na terenie Polski.
   Pozdrawiamy serdecznie,
   zespół VENUE

   • Asia says:

    Witam. Kiedy będą znów dostępne perfumy dla domu?
    Pozdrawiam

    • VENUE story says:

     Dzień dobry,
     zapachy do domu pojawią się ponownie przy kolekcji jesiennej.
     Pozdrawiamy serdecznie,
     zespół VENUE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *