Czym jest VENUE?

Witaj w VENUE. W miejscu, gdzie JAKOŚĆ ma kluczowe znaczenie. Wszystkie nasze produkty pomogą Ci stworzyć niepowtarzalną atmosferę domu oraz nakarmią Twoje zmysły: zapachu, dotyku oraz smaku. A cała przyjemność polega na zaufaniu…bo to my wybieramy dla Ciebie najwyższej jakości designerskie akcesoria, tworzone w lokalnych manufakturach w Polsce i UE.

Na charakter wnętrza składa się wiele czynników. Nastrój, kolor, dźwięki, zapachy, dekoracje, akcesoria…wszystko to tworzy jedyną, niepowtarzalną przestrzeń. Zbuduj ją razem z nami. 

Każde wysłana do Ciebie paczka to wyselekcjonowane przez nas propozycje. Jedne jest zawsze pewne: większość produktów została wyprodukowana w Polsce bądź w Unii Europejskiej. Większość z nich jest w 100% naturalna, wszystkie – wysokiej jakości. Bardzo często powstały specjalnie dla VENUE, w autorskich manufakturach czy studiach. Wszystkie reprezentują światowy design. To tkanina, porcelana, szkło, drewno, zapach, dźwięk – jaki każdy z nas chciałby zaprosić do swojego domu.


VENUE to MIEJSCE SPOTKANIA. Nasze miejsce.

Jeżeli chcesz do nas dołączyć i w swoim domu poczuć ogromną przyjemność relaksu, nic prostszego. Dołącz do grona naszych Klientów.  Dlaczego jest ich tak dużo, choć nie jesteśmy globalną marką? Bo w Venue znajdziesz  akcesoria związane z aranżacją wnętrz, dekoracje, ale także smaki, zapachy jakich trudno szukać gdzie indziej. Bo tworzymy kolekcje, które do siebie wzajemnie pasują. Staramy się, by dzięki nim Twoja przestrzeń stała się unikalna i harmonijna.

CO LUBISZ ? Jak myslisz, co warto zaprosić do domu, by był oazą Twojego świętego spokoju i błogostanu? Może naturalną, ręcznie przygotowaną aromatyczną świecę w pięknym pojemniku? filiżankę?, wyjątkowe napary lub herbaty? kawę, pled, książkę? muzykę czy lekki szal, ciekawy kosz? kosmetyk? dekoracyjną tacę?, wazon o szlachetnej formie?, niespotykane ozdoby świąteczne, wyjątkową ramkę?…Moglibyśmy wymieniać tak w nieskończoność, bo w skali roku z każdą przesyłką będziemy uzupełniać Twoją przestrzeń w nietuzinkowe akcesoria, jakie sami chętnie widzielibyśmy w swoich przestrzeniach. Bo JAKOŚĆ ma w VENUE kluczowe znaczenie.

Dołącz do nas już dziś – sprawdź nasze VENUE HOME i VENUE GARDEN. A jeśli znajdziesz cos dla siebie to potem….  SPOTKAJMY SIĘ W DOMU.

13 thoughts on “Czym jest VENUE?

 1. Izabela says:

  Witam
  Chciałabym zakupić pakiet Gold .Mieszkam w Anglii . Czy istnieje możliwość wystki do UK?

  • VENUE story says:

   Niestety narazie nie wysyłamy przesyłek zagranicę.

  • VENUE story says:

   Od wiosny uruchomiliśmy wysyłki zagraniczne.

 2. Katarzyna Wojcik says:

  Dzień dobry
  Ja chciałam zapytać o subskrypcje, a mianowicie- nie była wczesniej opcja roczna? I drugie pytanie czy jeśli zakupię takową to czy będzie opcja wysyłki za granicę? Tegoroczne święta spędzam w Polsce więc się doborze złożyło i Box będzie na mnie czekał, ale wiosną czy latem może być problem. Dziękuję bardzo za odpowiedź

 3. Anna Geuba says:

  Dzien dobry.Chcialam bym zakupic royal pakiet.Mieszkam w Kanadzie.Zaplace pszesylke Ile bedside tszeba.Jak bardzo mi zalezy na tech pieknych Polskich rzeczach .Dziekuje i prosze o odpowiedz.

  • VENUE story says:

   Bardzo prosimy o maila na adres @sklep@venuestory.pl z przypomnieniem. Zajmiemy się tematem.

 4. Marta says:

  Witam. Dołączam się do pytania o wysyłkę do Anglii? Czy dobrze zrozumiałam że już jest dostępna? Pozdrawiam

 5. perfecthaus1 says:

  Dzień dobry,
  Czy jest możliwość zamówienia subskrypcji półrocznej z wysyłką za granicę?
  Pozdrawiam

  • VENUE story says:

   Dzień dobry,
   wysyłka subskrypcji dotyczy jedynie zamówień na terenie Polski.
   Pozdrawiamy serdecznie,
   zespół VENUE

   • Asia says:

    Witam. Kiedy będą znów dostępne perfumy dla domu?
    Pozdrawiam

    • VENUE story says:

     Dzień dobry,
     zapachy do domu pojawią się ponownie przy kolekcji jesiennej.
     Pozdrawiamy serdecznie,
     zespół VENUE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *